درباره بارنلی

درباره فروشگاه آنلاین بارنلی

فروشگاه آنلاین بارنلی در آذر ماه سال 1396 فعالیت خود را در این عرصه با شعار فروشگاه شما خانه شماست آغاز نموده است . این فروشگاه با حذف واسطه ها در فروش محصولات خود و فراهم کردن خرید مستقیم و بدون واسطه  از کارخانه خریدی آسان را برای کاربران و مشتریان خود ایجاد کرده است . شرکت بارنلی کلیه محصولات موجود در فروشگاه خود را در دو دسته کلی عرضه می دارد که دسته اول به گلاب و عرقیات اصل کاشان و دسته دوم به فرش ماشینی درجه یک کاشان تعلق می گیرد و تصمیم دارد در آینده ای نزدیک سایر محصولات خود را از قبیل فرش دستبافت ، لوازم خانگی ، بدلیجات ، مینا کاری و صنایع دستی ، روغن های گیاهی ، عسل ، شیرینی جات و سوغات مهم شهر های ایران به خصوص شهر اصفهان و کاشان با برندهایی معتبر به سبد محصولات خود اضافه نماید .

تماس با بارنلی فروشگاه بارنلی

 

گلاب و عرقیات گیاهی اصل کاشان

از جمله محصولاتی که در این شاخه موجود می باشد عبارت است از انواع گلاب و عرقیجات سنتی ، انواع گلاب و عرقیات گیاهی بهداشتی و صنعتی ، دمنوش های گیاهی ، شربت های گیاهی ، عرقیات گیاهی ترکیبی ، عرقیات گیاهی به همراه پکهای موردی ، عصاره های گیاهی و غیره . از محبوب ترین محصولات موجود در فروشگاه آنلاین بارنلی می توان به گلاب درجه یک کاشان ، عرق گیاهی نعنا ،  عرق گیاهی شاهتره که از مهمترین خواص آنها که در بینشان مشترک می باشد می توان آرامبخش بودن ، موثر در تقویت ریشه دندان ، تقویت قلب و غیره را نام برد . لازم به ذکر است کلیه گلاب و عرقیات موجود در فروشگاه بارنلی دارای بالاترین درجه کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد .

 

فرش ماشینی اصل کاشان

فروشگاه اینترنتی فرش بارنلی محصولات نساجی خود را با بالاترین تنوع عرضه می دارد . از جمله فرش ماشینی که در این فروشگاه عرضه می شود عبارت است از فرش ماشینی مدرن ، فرش ماشینی فانتزی ، گلیم فرش ماشینی ، فرش سه بعدی ، فرش ماشینی گبه ، فرش لوکس ، فرش ماشینی کودک ، فرش فانتزی شگی ، فرش فانتزی شنل ، فرش ماشینی ابریشمی ، فرش ارزان قیمت و غیره . فروشگاه فرش بارنلی کلیه محصولات خود را مطابق با استاندارد های تعیین شده برای تولید فرش ماشینی را رعایت و فرش ماشینی با کیفیت بالا و قیمت درب کارخانه عرضه می دارد . هدف این فروشگاه علاوه بر رفع نیاز مشتریان خود ، جلب رضایت آنان می باشد .

تیم بارنلی

user

میلاد عباسی

توسعه نرم افزار
تحویل اکسپرس تحویل اکسپرس
ضمانت اصلی بودن کالا ضمانت اصلی بودن کالا
پشتیبانی 24 ساعته پشتیبانی 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
7 روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت